28 ŞUBAT

 28 ŞUBAT 1997  Yurt dışı kaynaklı, Yurt içi piyonlarının kullanılarak yapılan darbe. (15 Temmuz da böyleydi ki şükür başaramadılar)

28 ŞUBAT Dinin ve Dindarların (adına irtica denerek) düşman ilan edildiği günün adı.

28 ŞUBAT İH Liselerinin irtica yuvası denilerek önlerinin kesildiği gün. (İH Liselerinde diğer liselerdeki derslerin yanında Kuran, Tefsir, Hadis,Fıkıh, Akaid, gibi dersler okutulur. İrticanın kaynağını anlayabilirsiniz)

28 ŞUBAT Kendilerine demokrat ve özgürlükçü diye lanse eden bir çok kişinin maskelerinin düşüp, yırtıcı dişlerinin göründüğü, eldivenlerinin altından pençelerinin göründüğü gündür.

28 ŞUBAT kendilerini dindar olarak gösteren bazı kimselerin "ben aslında onlardan değilim" demek için olmadık saçmalıklarla görüntü verdiği, altın madeninin içindeki curufların ortaya çıktığı gündür.

O günleri hazırlayanların bir çokları öldüler, bir kısmı da yarı ölü vaziyetinde ecellerini beklemekteler. Halkın gözünde ise zaten toprağa gömülmüşlerdi.

O günlerin mağdurlarının bir kısmı da öldüler o zaman genç olan bazıları orta yaş veya üzeri olarak hayatlarına devam ediyorlar.

Bir 28 ŞUBAT mağduru olarak diyorum ki İyi ki Ahiret var. İyi ki hesap var.

28 şubat 2023 ALİ USLU TAVŞANLI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

MANŞET!

KENDİ MÜNAFIĞINI ÜRETMEK

Derviş, kendisini ziyarete gelen makam sahibi öğrencisini son derece sıcak bir ilgiyle karşıladı. Misafirin itirazına "Lütfen beni misa...